m.RSMP.pl

2. Rajd Wielkopolski w najbliższy weekend

Automobilklub Wielkopolski zaprasza na 2. Rajd Wielkopolski - Mosina 2014. Impreza rangi KJS odbędzie się w najbliższy weekend (11-12 października 2014). Uczestnicy do pokonania będą mieli 9. prób o łącznej długości ponad 20km.

Rajd rozpocznie się w sobotę od odbioru administracyjnego i badania kontrolnego, które odbędą się w siedzibie firmy Foltyn Auto Service w Poznaniu. Zmagania z czasem rozpoczną się w sobotni wieczór prologiem wytyczonym po ulicach centrum Mosiny. W stosunku do roku ubiegłego jego trasa jest ponad dwukrotnie dłuższa. Niedziela to trzy prawdziwe odcinki drogowe - dwa z nich przejeżdżane trzykrotnie, jeden dwukrotnie. Trasa wiedzie drogami powiatu poznańskiego i gminy Mosina. W przeciwieństwie do roku ubiegłego tym razem nawierzchnia to w większości asfalt. Podobnie jak worku ubiegłym bardzo imponująca jest pula nagród: przede wszystkim nagrody finansowe dla trzech pierwszych załóg w każdej klasie! Nagroda za 1. miejsce w każdej z klas to 1000 PLN, za 2. miejsce 500 PLN, a za 3. miejsce 250 PLN. Dodatkowo wartościowe nagrody rzeczowe, a dla najszybszej załogi Voucher o wartości 2500 zł na budowę klatki bezpieczeństwa Scheffler Safety Cages.

Lista zgłoszeń do rajdu jest jeszcze otwarta i do czwartku, 9 października można zapisać się do rajdu. Regulamin imprezy oraz elektroniczny formularz zgłoszenia dostepny jest na stronie rajdu: www.rajdwielkopolski.pl. Zapraszamy także na nasz profil na facebook'u: fb.com/rajdwielkopolski. Czekamy na Was w Wielkopolsce!