m.RSMP.pl

Grzegorz Miksa na podium!

II miejsce w klasie "Gość" i III miejsce w klasyfikacji generalnej Rajdu Jastrzębskiego, to najlepszy wynik teamu Miksa/Lipowiecki w tym sezonie. Miniony weekend upłynął na trasie ostatniego etapu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska.

Udział w rajdzie zdecydował o tytułach mistrzowskich we wszystkich klasach, tym bardziej cieszy wynik bielskiego teamu. Uczestnicy mieli do pokonania dwa pięciokilometrowe odcinki przejeżdżane trzykrotnie. Mimo, że samochód spisywał się bez zarzutu, to jednak odcinek nr 6 w Bziu sprawił załodze małe problemy, o czym opowiedział nam Grzegorz Miksa:

- Od mety dzieliły nas zaledwie dwa odcinki, kiedy uderzyliśmy tylnym kołem o betonowy murek. Skończyło się pękniętą oponą i jazdą na feldze. Na szczęście udało się nam odrobić straty i zająć wysoką pozycję w klasyfikacji generalnej. Dziękuję kibicom, którzy dopingowali naszą załogę w czasie rajdów oraz wszystkim, którzy wspierali nas w tym sezonie, szczególnie Sponsorom i Partnerom: firmie Bielmar, Ulter, Usuwanie wgnieceń bez lakierowania – Marcin Walczak, Prolet Serwis, sieci kin Helios, Radiu Bielsko, Radiu Express oraz portalowi bb365.info!