m.RSMP.pl

Cieszynka: 61 zgłoszeń w Pucharze

Jubileuszowa 40 edycja Rajdu Cieszyńska Barbórka stanowić będzie ostatnią rundę tegorocznych zmagań w Rajdowym Pucharze Polski. Do startu zgłosiło się 61 załóg, a organizator przyszykował jeszcze dodatkowe 25 miejsc dla zawodników chcących wziąć udział w rajdzie okręgowym.

Z pierwszej trójki RPP zabraknie Brzezińskiego. Walka o tytuł rozegra się pomiędzy Hubertem Paliderem (Honda Civic Type-R) i Grzegorzem Muszem (Honda Civic Type-R). Temu pierwszemu do zapewnienia sobie pucharu wystarczy pięć punktów. Z trójką widnieje Damian Wawrzyczek (Honda Civic VTI), który aby zakończyć sezon na trzecim miejscu potrzebuje wygrać rajd.

Kolejne pozycje to Tomasz Foltyn (Peugeot 208 R2), Robert Halicki (Fiat Abarth 500) i Sławomir Strychalski, który przesiada się do Forda Fiesty R2. Z siódemką widnieje Igor Pietrzak (Renault Clio Sport), z ósemką Marek Temple (Honda Civic Type-R), dziewiątkę dostał Jakub Lesiak, a dziesiątkę Damian Tomala (obaj w Civicach Type-Rach).

Zobacz listę zgłoszeń [.pdf]

RajdowyPuchar.pl zaprasza na relację na żywo ze zmagań zawodników! Relację znajdziecie pod adresem www.rajdowypuchar.pl/nazywo oraz w telefonach pod www.m.rajdowypuchar.pl.

Podczas rajdu działa specjalny telefon, na który możecie przysyłać informacje z odcinków specjalnych. Czekamy na zdjęcia, informacje o zdarzeniach na trasie, możecie także wysyłać pozdrowienia i hasła dopingujące waszych zawodników - wszystko to postaramy się zamieścić w relacji na żywo! Numer telefonu to 887 856 856, zapisz już dziś! (informacje można przysyłać także na info@rajdowypuchar.pl).

Zapraszamy także do reklamowania się podczas relacji, więcej informacji tutaj.

Fot. Tomasz Macherzyński